2013 m. gruodžio 11 d., trečiadienis

UEFA Čempionų lyga. Man. United - Shakhtar 1:0

Įspūdžiai po vakar dienos rungtynių tokie:

1. Rooney.

Sužaidė kaip senais gerais laikais, kai buvo laikomas vienu iš 2-3 geriausių puolėjų pasaulyje. Buvo aktyvus, daug dirbo komandai. Kad vaisių neišvydome, kalti Januzaj ir ypač Young.

2. Jones. Pirmame kėlinyje daug stebuklų nepadarė. Antrame kėlinyje buvo vienas iš pergalės kalvių. Ne tik dėl įvarčio. Buvo vienas iš tų, dėl kurių gero žaidimo MU ėmė protingiau žaisti aikštės centre.

3. Van Persie. Pagyvino žaidimą labiausiai iš visų, išėjusių į aikštę. Buvo kovingas ir užsispyręs. Sukūrė situaciją, po kurios Jones įmušė.

4. Taison. Sužaidė puikias rungtynes. Kaip ir visa ukrainiečių atakuojanti brazilų gvardija pliekė MU vartus pirmame kėlinyje. Trūko tik geriau akcentuotų stipresnių smūgių, bet vis tiek žaidimas buvo simpatiškas.

5. Kovos dvasia. Arba ukrainiečiai nežinojo, kas vyksta Baskijoje, arba jie susirinko į klubą tik dėl pinigų. Po gero pirmo kėlinio, antrame net nebuvo padoraus MU vartų šturmo.